خوش آمدید

 

دبيرستان متوسطه 1 غيردولتي شايان

خيابان فردوسي فرعي يك شرقي

031-45272250

 

دبستان غيردولتي شايان

خيابان فردوسي فرعي يك شرقي

031-45245797

 

پيش دبستاني و دبستان غيردولتي شايان يك

خيابان مخابرات فرعي 13 غربي

031-45223427  

 

مدارس شايان
آمار کاربران

عرض تبريك به دانش آموز عزيز

باربد صادقيان (پايه چهارم)

حائز رتبه سوم استان در مسابقات شنا

عرض تبريك به دانش آموز عزيز

محمد امين محمدي (پايه چهارم)

حائز رتبه اول مسابقات جودوي شاهين شهر

تبريك

عرض تبريك به قهرمان خردسال موفق شركت كننده

در مسابقات شطرنج استان اصفهان

اميررضا ليراوي

حائز رتبه اول استان در مسابقات شطرنج

عرض تبريك به خردسال موفق شركت كننده

در مسابقات شطرنج منطقه شاهين شهر

رادين دره شوري

حائز رتبه برتر اخلاق در مسابقات شطرنج انفرادي

عرض تبريك به دانش آموز قهرمان شركت كننده

در مسابقات شيدوكان كاراته

ياشار پوربندري

حائز رتبه دوم كشوري  

تبريك
نظر شما در مورد سایت؟

خوب
خیلی خوب
متوسط
بد



نتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء 237
نظرسنجی

عرفان عزيز كسب رتبه اول مسابقات علمي
 

و رتبه دوم استان در رشته احكام
 

را تبريك مي گوئيم .

عرفان تيموري

كسب رتبه دوم مسابقات علمي منطقه پايه هفتم

بهمن ماه 1392 را به

فرهيخته عزيز سروش اژئيان

و مربيان گرامي و اوليا عزيزش تبريك مي گويم .

تبريك

عرض تبريك به

افتخارآورترين دانش آموز دبستان شايان

سيد محمد ميرقادري (پايه ششم)

كسب رتبه اول منطقه در رشته حفظ قرآن

كسب رتبه دوم منطقه در رشته شطرنج انفرادي

كسب رتبه اول مسابقات علمي

(مرحله سوم ، چهارم و پنجم)

تبريك

كسب رتبه برتر استاني و راهيابي به مرحله
 

كشوري طرح جابربن حيان را به دانش آموزان
 

مبتكر و خلاق دبستان شايان تبريك مي گوئيم.

 

سيد آرمين دانش

*********************

مهرداد عابدي

*********************

آرش احمدسلطاني

تبريك
افتخارات دبيرستان شايان

 

سال تحصيلي 92-91

رتبه دوم منطقه در رشته احكام :

رضا يزداني

 

رتبه اول منطقه در رشته اذان :

عرفان سليماني

 

رتبه دوم منطقه در رشته اذان :

ايمان مرشدي

 

رتبه سوم منطقه در رشته انشا نماز :

آرمان طاهرزاده

 

رتبه دوم منطقه در رشته تئاتر :

آرين سلطاني - ارسلان فتوحي - ارشيا مرتضايي - اميرحسين رحمتي - اميرمحمد زرگري - اميررضا شاكري زاده - ايمان مرشدي - بهروز سلطاني

 

رتبه اول جشنواره خوارزمي :

فربد ليراوي - سپهر پوريان زاده

 

رتبه دوم منطقه در رشته حفظ قرآن :

سيد محمد حسيني

 

رتبه سوم منطقه در رشته حفظ قرآن :

اميرمحمد زرگري

 

رتبه دوم منطقه در رشته خوشنويسي :

عليرضا خزائي

 

رتبه دوم منطقه در رشته رنگ و روغن :

مهرشاد شاه محمدي

 

رتبه دوم منطقه در رشته شطرنج :

آريا كاشاني

 

رتبه دوم منطقه شوراي دانش آموزي :

اميرمحمد زرگري - ايمان مرشدي - فربد ليراوي - سپهر پوريان زاده - محمدامين رستمي - كامدين آتشكار - نويد زهران

 

رتبه سوم منطقه در رشته صحيفه سجاديه :

فردين ضيايي

 

رتبه دوم منطقه در رشته غديرشناسي :

عليرضا شكرالهي

 

رتبه دوم منطقه در رشته كتابخواني :

محمدهادي ميرزاباقي

 

رتبه سوم منطقه در رشته كتابخواني :

عليرضا شكرالهي

 

رتبه اول منطقه در رشته مسابقات آزمايشگاهي (پايه دوم):

آرمان طاهرزاده - امير احمدي - اميرمحمد زرگري

 

رتبه اول منطقه در رشته مسابقات آزمايشگاهي (پايه سوم) :

رضا منجزي - سپهر پوريان زاده - سيد مهدي پورهاشمي

 

رتبه دوم منطقه در رشته مسابقات كارگاهي :

ايمان مرشدي - فربد ليراوي - فرزاد پايداري

 

رتبه دوم منطقه در رشته مفاهيم :

عليرضا نجاريان

 

رتبه سوم منطقه در رشته مفاهيم :

احسان شاه رجبيان

 

رتبه دوم منطقه در رشته منبت كاري :

امير احمدي

 

رتبه دوم منطقه در رشته نهج البلاغه :

سپهر پوريان زاده

 

رتبه دوم منطقه در رشته هندبال :

آرين سلطاني - احمد عالي نعيمي - اميرحسين بياتي - اميرمحمد زرگري - بهروز سلطاني - دانيال احمري - حسين بوستاني - رضا مشرف جوادي - سيد مهدي پورهاشمي - عليرضا مظاهري - نويد زهران

 

رتبه اول منطقه در رشته سرود :

امير محمد زرگري - رضا گلي - ايمان مرشدي - عليرضا كاوياني - امير احمدي - الياس نادري - احمدرضا رام هرند - محسن حيدريان - سپهر صداقتي - محمد قاسمي - رضا عنايت - آرين محسنيان - سعيد نجاريان

 





بازديد : 1553 بار نمايش يافته است .

کلمات کليدي : :
static ©