خوش آمدید

 

دبيرستان متوسطه 1 غيردولتي شايان

خيابان فردوسي فرعي يك شرقي

031-45272250

 

دبستان غيردولتي شايان

خيابان فردوسي فرعي يك شرقي

031-45245797

 

پيش دبستاني و دبستان غيردولتي شايان يك

خيابان مخابرات فرعي 13 غربي

031-45223427  

 

لینک سایت آزمون آنلاین مدرسه :

www.shayancollege.com/azmoon

مدارس شايان
آمار کاربران

انتخاب جناب آقای حسن شایان به

عنوان نماینده ی موسسان مدارس

مقطع متوسطه دوره اول را

به ایشان

تبریک می گوییم

کارکنان مدارس غیردولتی شایان



انتخاب شایسته سركار خانم دكتر سعادتمند

رئیس انجمن اولیاء و مربیان دبستان شایان یک

را به عنوان عضو شورای مركزی

انجمن اولیا و مربیان

استان اصفهان تبریك می گوئیم
 

تقدیر و سپاس به پاس افتخارآفرینی عزیزان

در سطح منطقه و استان

لطفا برای دیدن تقدیرنامه ها اینجا کلیک کنید

مسابقات علمی

سایت آموزشی مرآت

www.meraat.ir

 

سایت علمی 020

www.020.ir

 

سایت موسسه ریاضی با چرتکه

www.ucmas.ir

 

سایت ها

کسب رتبه دوم منطقه در

رشته نقاشی پرسش مهر 93

را به دانش آموز عزیز پایه دوم

رادمان باغی باغبان

و خانواده محترمشان و

کارکنان دبستان شایان یک

تبریک می گوییم

تبریک*

کسب رتبه برتر منطقه در جشنواره جابربن حیان 93

و راهیابی به مرحله استانی با موضوع

« احیاء آب زاینده رود »

را به دانش آموزان عزیز کلاس چهارم

یاسین نریمانی 

یاسین جاموسی

آرمان شفیعی

تبریک می گوییم .

نظر شما در مورد سایت؟

خوب
خیلی خوب
متوسط
بد



نتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء 301
نظرسنجی

عرض تبريك به قهرمان خردسال موفق شركت كننده

در مسابقات شطرنج استان اصفهان

اميررضا ليراوي

حائز رتبه اول استان در مسابقات شطرنج

عرض تبريك به خردسال موفق شركت كننده

در مسابقات شطرنج منطقه شاهين شهر

رادين دره شوري

حائز رتبه برتر اخلاق در مسابقات شطرنج انفرادي

عرض تبريك به دانش آموز قهرمان شركت كننده

در مسابقات شيدوكان كاراته

ياشار پوربندري

 حائز رتبه دوم كشوري   

عرض تبريك به دانش آموز قهرمان شركت كننده

در مسابقات هاپکیدو

آرین محسنی

حائز رتبه دوم کشوری

تبريك

عرض تبريك به

افتخارآورترين دانش آموز دبستان شايان

سيد محمد ميرقادري (پايه ششم)

كسب رتبه اول منطقه در رشته حفظ قرآن

كسب رتبه دوم منطقه در رشته شطرنج انفرادي

كسب رتبه اول مسابقات علمي

(مرحله سوم ، چهارم و پنجم)

تبريك

كسب رتبه برتر استاني و راهيابي به مرحله
 

كشوري طرح جابربن حيان را به دانش آموزان
 

مبتكر و خلاق دبستان شايان تبريك مي گوئيم.

 

سيد آرمين دانش

*********************

مهرداد عابدي

*********************

آرش احمدسلطاني

تبريك

کسب رتبه های ممتاز علمی مرحله اول

و دوم در منطقه را به دانش آموزان

عزیز فرهیخته تبریک عرض می نماییم  

رتبه اول مسابقات علمی منطقه 

محمدرضا مشعلی

رتبه دوم مسابقات علمی منطقه

عرفان تیموری 

رتبه سوم مسابقات علمی منطقه

سروش اژئیان

رتبه سوم مسابقات علمی منطقه

محمد مهدی مردان زاده

تبریک
افتخارات دبيرستان شايان

 

سال تحصيلي 92-91

رتبه دوم منطقه در رشته احكام :

رضا يزداني

 

رتبه اول منطقه در رشته اذان :

عرفان سليماني

 

رتبه دوم منطقه در رشته اذان :

ايمان مرشدي

 

رتبه سوم منطقه در رشته انشا نماز :

آرمان طاهرزاده

 

رتبه دوم منطقه در رشته تئاتر :

آرين سلطاني - ارسلان فتوحي - ارشيا مرتضايي - اميرحسين رحمتي - اميرمحمد زرگري - اميررضا شاكري زاده - ايمان مرشدي - بهروز سلطاني

 

رتبه اول جشنواره خوارزمي :

فربد ليراوي - سپهر پوريان زاده

 

رتبه دوم منطقه در رشته حفظ قرآن :

سيد محمد حسيني

 

رتبه سوم منطقه در رشته حفظ قرآن :

اميرمحمد زرگري

 

رتبه دوم منطقه در رشته خوشنويسي :

عليرضا خزائي

 

رتبه دوم منطقه در رشته رنگ و روغن :

مهرشاد شاه محمدي

 

رتبه دوم منطقه در رشته شطرنج :

آريا كاشاني

 

رتبه دوم منطقه شوراي دانش آموزي :

اميرمحمد زرگري - ايمان مرشدي - فربد ليراوي - سپهر پوريان زاده - محمدامين رستمي - كامدين آتشكار - نويد زهران

 

رتبه سوم منطقه در رشته صحيفه سجاديه :

فردين ضيايي

 

رتبه دوم منطقه در رشته غديرشناسي :

عليرضا شكرالهي

 

رتبه دوم منطقه در رشته كتابخواني :

محمدهادي ميرزاباقي

 

رتبه سوم منطقه در رشته كتابخواني :

عليرضا شكرالهي

 

رتبه اول منطقه در رشته مسابقات آزمايشگاهي (پايه دوم):

آرمان طاهرزاده - امير احمدي - اميرمحمد زرگري

 

رتبه اول منطقه در رشته مسابقات آزمايشگاهي (پايه سوم) :

رضا منجزي - سپهر پوريان زاده - سيد مهدي پورهاشمي

 

رتبه دوم منطقه در رشته مسابقات كارگاهي :

ايمان مرشدي - فربد ليراوي - فرزاد پايداري

 

رتبه دوم منطقه در رشته مفاهيم :

عليرضا نجاريان

 

رتبه سوم منطقه در رشته مفاهيم :

احسان شاه رجبيان

 

رتبه دوم منطقه در رشته منبت كاري :

امير احمدي

 

رتبه دوم منطقه در رشته نهج البلاغه :

سپهر پوريان زاده

 

رتبه دوم منطقه در رشته هندبال :

آرين سلطاني - احمد عالي نعيمي - اميرحسين بياتي - اميرمحمد زرگري - بهروز سلطاني - دانيال احمري - حسين بوستاني - رضا مشرف جوادي - سيد مهدي پورهاشمي - عليرضا مظاهري - نويد زهران

 

رتبه اول منطقه در رشته سرود :

امير محمد زرگري - رضا گلي - ايمان مرشدي - عليرضا كاوياني - امير احمدي - الياس نادري - احمدرضا رام هرند - محسن حيدريان - سپهر صداقتي - محمد قاسمي - رضا عنايت - آرين محسنيان - سعيد نجاريان

 





بازديد : 2363 بار نمايش يافته است .

کلمات کليدي : :
static ©